Funkce Telidoo Business

Co vlastně všechno Telidoo Business umí? Je toho hodně.

Identifikace

Telefonní aplikace Telidoo, kterou požívají uživatelé Telidoo ve svých mobilních telefonech jako výchozí dialer zobrazuje jméno Vaší společnosti, Vašeho obchodního zástupce, profilovou fotografii nebo Vaše logo při příchozích hovorech i když Vás zákazník nemá uložené. Zákazníkovi tak nevolá „neznámé číslo“ a odvolatelnost je tak výrazně vyšší. Stejně tak poslaná SMS nebo chat zpráva není anonymní. Zákazník si pak jediným klikem může uložit váš kontakt včetně e-mailu, webových stránek a řady dalších informací.

Telidoo katalog firem

Díky službám geolokace a historii zákazníků Telidoo můžete vaše akční nabídky cílit naprosto přesně. Můžete například oslovovat s nabídkou zvýhodněné kávy jen ty, kteří procházejí po ulici kolem vaší kavárny. Můžete posílat denní menu jen těm zákazníkům, kteří už u vás někdy byli na obědě. Můžete poslat nabídku na toner zákazníkům, kteří nakoupili určitý typ tiskárny. Fantazii se meze nekladou. Dokonalé cílení reklamy zvyšuje konverzi, snižuje náklady kampaně a méně obtěžuje zákazníky. Chcete se zeptat jak na to?

Online objednávky a rezervace - připravujeme

Zákazníci Telidoo si můžou objednat Vaše služby a zboží přímo ze svých aplikací. Katalogový systém Telidoo umožňuje zákazníků vyhledávat zboží a rovnou si ho zarezervovat, objednat nebo koupit. Objednat ho můžou také z Vašich marketingových akcí. Pokud nemáte e-shop, nejste závislí jen na zákaznících kteří přijdou osobně. Zákazníci si také můžou zarezervovat obědové menu. Vy tak budete dopředu lépe vědět, kolik kterých jídel uvařit.

Elektronický číšník - připravujeme

Platební systém a aplikace Telidoo Business integruje kompletní flow funkce elektronického číšníka. Stoly jsou elektronicky označeny NFC čipem a QR kódem. Hosté vaší restaurace si můžou po „načtení stolu“ objednávat sami aniž by čekali na obsluhu. Ať už si pak objednají sami v aplikaci Telidoo, nebo to za ně udělá obsluha, objednávka se elektronicky přesune do kuchyně, na výčep, nebo kamkoli si určíte. Obsluha je pak elektronicky informována o vychystaných nápojích a jídlech. Platba může být uskutečněna blokací přes Telidoo ihned při objednávce (např. na zahrádce) nebo po konzumaci standardně v hotovosti či platební kartou. Jako bonus manažer vidí statistiky konzumací, tržby, rychlost výdeje objednávek kuchyní, výčepem či obsluhou.

Platby - připravujeme

Pomoci Telidoo plateb si můžete urychlit placení na pobočce Vaší firmy. Zákazníci mohu platit během několika sekund naskenovaním QR platby, kterou si v aplikaci snadno vytvoříte nebo jim zašlete požadavek na uhrazení platby na jejich telefon. Peníze se Vám přičtou na Telidoo účet, z kterého si prostředky můžete snadno převést na Váš bankovní účet. Pro Vás jako obchodníka to představuje možnost nahradit platby kreditními kartami platbami přes Telidoo. Znížite tak své náklady za platby kartou, které můžete nahradit fixní platbou jedné koruny. U částky 5,000 Kč za nákup zákazníka je rozdíl v desítkách korun. Platby v aplikaci Telidoo jsou stejně bezpečné a rychlé.

Chytrá dobírka - připravujeme

Platby přes apku Telidoo jsou strhávány předem z kreditních vkladů uživatelů. To zlepšuje vaše cash flow a omezuje nevyzvednutí zásilek. My ale umíme něco navíc a to je blokace prostředků zákazníků, tedy něco jako dobírka. Pokud zákazník obchodníka nezná, volí často dobírku. U Telidoo dobírky můžeme zákazníkovi zablokovat po dohodě mezi ním a obchodníkem příslušnou hotovost a uvolnit ji na základě notifikace dopravce o doručení. Výsledkem je výrazně levnější a rychlejší dobírka. Současně se pak může obchodník se zákazníkem může domluvit, že bude část platby obchodníkovi proplacena za balné, pokud si zákazník zboží nevyzvedne. Vše vede ke snížení počtu nevyzvednutých zásilek, snížení dobírkových nákladů, vyšší důvěře zákazníka a tak celkové optimalizaci nákladů obchodníka. Blokace jako v případě dobírky může být provedena například přirezervaci denního menu v restauraci. Obchodník ráno rozešle menu zákazníkům a ti si zarezervují oblíbené jídlo. Restaurace ví co a v jakém objemu vařit a má jistotu, že jí zákazníci opravdu přijdou.

Převody peněz na účet

Chcete si vybrat peníze které vám zákazníci zaplatili přes Telidoo, nebo které jste si na Telidoo účet vložili? Stačí pár kliknutí v aplikaci a peníze Vám převedeme na Váš bankovní účet. Doba převodu trvá v závislosti na vaší bance od několika minut do maximálně 24h.

Chat zdarma - připravujeme

Se svými zákazníky můžete chatovat zcela ZDARMA. Můžete s nimi řešit jejich dotazy, reklamace a posílat si audiovizuální obsah. Tím mohou být návody, faktury, reklamační či uživatelská videa a mnoho dalšího.

Rozšiřte svoje služby - připravujeme

Volnou kapacitu svých zaměstnanců můžete využít k zprostředkování hotovostních vkladů a výběrů zákazníkům Telidoo. To má pro vás několik výhod. Za každou provedenou platbu dostáváte provizi. Každý zákazník hledající možnost hotovostního vkladu nebo výběru je potencionálním zákazníkem na vaše služby nebo zboží. Zvyšujete tak povědomí o své společnosti. Výběry se pak snižuje zůstatek vašeho Telidoo účtu, který byste si převáděli na svůj bankovní účet. Jedinou podmínkou pro zajištění těchto služeb je dostatečný vlastní vklad na vašem účtu Telidoo. Pokud chcete vědět více, kontaktujte naše obchodníky.