Otázky a odpovědi

Zde najdete odpovědi na nejfrekventovanější otázky.
V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit! Rádi Vám osobně poradíme.

Logo
Objevte výhody

Telidoo

Zobrazit vše
Telidoo nabízí zákazníkům velmi levné telekomunikační služby a platební nástroje. Díky tomu máme tisíce zákazníků, kteří volají levně, chatují mezi sebou ZDARMA a využívají aplikaci Telidoo k platbám jízdného, parkovného, vstupenek, obědů atd..
Zřízení služeb Telidoo business je velmi rychlé. Službu si můžete zřídit a nastavit online nebo kontaktovat našeho call centrum. V takovém případě se s Vámi spojí náš obchodník, zařídí vše potřebné a službu Vám ukáže a pomůže nastavit. Dále již můžete přijímat platby a propagovat přes Telidoo svoje služby.
U Telidoo, má každý obchodník svůj Telidoo vkladový účet, na který mu přicházejí platby od zákazníků. K tomuto účtu má obchodník přiřazený svůj bankovní účet. Kdykoli si pak může požádat o převod (výběr) libovolné částky (do výše zůstatku) z Telidoo účtu na bankovní účet. Převod trvá v závislosti na bance obchodníka od minut do maximálně druhého dne. Přeposílání je možné nastavit také automaticky v pravidelných termínech.
Telidoo a.s. je akciová společnost s vysokým základním jměním, řídícím představenstvem a kontrolní dozorčí radou. V orgánech společnosti je řada významných osobností. Společnost má sídlo v Brně,kde pracují desítky zaměstnanců. Společnost je řádně registrována u všech příslušných úřadů a pracuje na certifikaci TUV a ISO.
Telidoo Business nabízí řadu možností ke skvěle cílenému marketingu a oslovení zákazníků. Můžete oslovovat například svoje stávající zákazníky. Příkladem je restaurace, která všem zákazníkům Telidoo, kteří v ní někdy byli na obědovém menu, pošle každý den aktuální menu, které navíc může sloužit interaktivně jako rezervace. Oslovit můžete dále všechny uživatele Telidoo, kteří jsou v nějaké vzdálenosti od Vaší provozovny, nebo naopak jen ty, kteří kolem ní právě procházejí. Příkladem může být zase naše restaurace, která pošle všem uživatelům Telidoo, kteří v ní ještě nebyli, ale pracují nebo bydlí kupón na slevu, pokud přijdou na oběd. Jiným příkladem může být kavárna, která bude oslovovat cíleně jen kolemjdoucí uživatele Telidoo. Svým zákazníkům pak můžete posílat elektronické letáky a newslettery. Fantazii a kombinování využití dat o nákupech a geolokaci se meze nekladou.
Zákazníci Telidoo si všechny služby předplácí formou vkladů a kreditů. V čase autorizace transakce je kontrolován zůstatek na Telidoo účtu zákazníka a pokud není dostatečný, nemůže zákazník platbu autorizovat. Obchodník je na toto upozorněn.
Ne, smlouva není nezbytná. Uhrazením vstupního poplatku souhlasíte s ceníkem poplatků Telidoo Business a obchodními podmínkami. Pokud byste Však smlouvu chtěli, není to žádný problém, vyplní ji s Vámi a podepíše obchodník Telidoo. Pokud máte zájem o kontakt požádejte o schůzku.
Ano, průběžně vidíte po přihlášení k vašemu zákaznickému rozhraní všechny transakce a poplatky. Vždy na konci měsíce je pak vystavena na všechny služby Telidoo řádná faktura obsahující všechny účetní náležitosti. Všechny vystavené faktury si můžete kdykoli stáhnout ve Vašem zákaznickém rozhraní.
Ano, můžete využít svoji volnou kapacitu a zprostředkovávat zákazníkům Telidoo hotovostní vklady a výběry. To má pro vás několik výhod. Za každou provedenou platbu dostáváte provizi. Každý zákazník hledající možnost hotovostního vkladu nebo výběru je potencionálním zákazníkem na vaše služby nebo zboží. Zvyšujete tak povědomí o své společnosti. Výběry se pak snižuje zůstatek vašeho Telidoo účtu, který byste si převáděli na svůj bankovní účet. Jedinou podmínkou pro zajištění těchto služeb je dostatečný vlastní vklad na vašem účtu Telidoo. Pokud chcete vědět více, kontaktujte naše obchodníky zde. (link)
Ano, po dobu trvání smlouvy Telidoo business budete uvedeni mezi obchodními partnery na stránkách spol. Telidoo (telidoo.com) a dále v mobilní aplikaci Telidoo všech našich zákazníků.
Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás

800 111 006