O nás

Společnost Telidoo a.s. je mladý dynamický telekomunikační operátor, který provozuje celonárodní GSM služby, platformu pro platební transakce a vyvíjí inovativní mobilní aplikace. Společnost Telidoo navazuje na zkušenosti svých zaměstnanců a managementu z jejich předchozího působení v oblasti telekomunikací a financí.

...
Marek Dvořák

předseda představenstva

V telekomunikacích se pohybuje řadu let. Chtěl přijít s něčím novým co by lidem nejen ušetřilo peníze, ale i pomohlo v běžném životě a tak se stvořilo Telidoo. Rád tráví čas činnostmi, kde se může projevit kreativní duch, protože jen tak vznikají nové věci.

...
Martin Drdla, MSc.

předseda dozorčí rady

Vystudoval ekonomii na Nottingham Trent University, pracoval v telekomunikačních společnostech Aliatel, Telecom Austria, Czech On Line, založil síť Metron, nyní se věnuje podnikání v oblasti zdravotnictví, marketingu a telekomunikací.

...
Ing. Vladimir Neduchal

člen dozorčí rady

S více než 20 let zkušeností z prodeje, nákupu a marketingu ve výrobě a maloobchodních řetězcích v korporátních gigantech jako jsou Mondelez, Royal Ahold, Rothmans z Pal Mall a dále v kombinaci s 13 lety budování spotřebitelských startupů mimo Evropu, přináší promyšlený pohled a směs kreativních řešení a analytického myšlení...

...
Mgr. Jan Kazík

člen dozorčí rady

Vystudoval Právnickou fakultu a Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 2001 pracuje jako podnikový právník pro obchodní korporace. Aktivně se zasazuje o reformu justice a pomáhá osobám poškozeným justiční mafií.

...
BA Filip Rada

člen dozorčí rady

Sportovně založený, vystudoval obor daňové poradenství při Nottingam Trent University. Řadu let pracoval ve vedení nadnárodní strojírenské firmy a vedl její tuzemskou dceřinou společnost, poskytující služby v oblasti strojírenství. Podniká v oblasti strojírenství, zabývající se montáží výrobních linek, strojů a technologických celků. Společnost se mimo jiné zabývá též poskytováním účetního a daňového poradenství a vedením účetních agend, kdy na tyto činnosti rovněž sám dohlíží.

...
Jiří Missbach

člen dozorčí rady

V telekomunikacích a IT strávil celý svůj dosavadní profesní život. Pracoval pro lokální firmy i nadnárodní korporace, z technických pozic se postupně přesunul do managementu. Nyní se věnuje především budování a rozvoji Shared Services Center se zaměřením na technickou podporu a provoz telekomunikačních aplikací.

...
Tomáš Martykán

hlavní vývojář

Píše kód, který mění všechny nápady v realitu. Vedle práce na Telidoo ještě studuje. Programování a technologie jsou jeho životní náplň.

...
Ing. Lukáš Burda

marketing

Kreativec, marketér, který miluje dobré příběhy. Ve tvůrčím prostředí se pohybuje od mládí a své zkušenosti přetavil v roce 2016 v kreativní studio LBAnimations. od Roku 2019 se stará o podobu a marketing projektu Telidoo. Má ženu a dvě nápadité děti. Zastává názor, že věk je pouze číslo a zůstává mladý duchem otevřen zajímavým nápadům.

...
Ing. Dominika Turková

office managerka

Pochází ze Slovenska a vystudovala analytickou chemii na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Dva roky pracovala jako compliance manager, kde získala certifikát ze souhrné zkoušky o podnikání na kapitálovem trhu u ČNB. Momentálně se rozvíjí v oblasti managmentu a Telidoo je pro ni výzva.

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás

533 533 052